Teenused

Aitame Teie sündmused
muuta meeldejäävaks elamuseks!

Meelelahutusteenused

Diskoritööd olen teinud alates aastast 2008 ning olen jõudnud selleaja jooksul teha erinevaid üritusi ja pidusid üle terve Eesti erinevates peopaikades. Minu fonoteegist leidub muusikat 70, 80, 90-ndadest kuni tänapäevaste raadio, pop ning klubimuusika hittideni. Kui teil on plaanis maha pidada näiteks stiilipuhas Eesti pidu siis samuti on olemas ka väga suur Eesti muusika valik läbi aegade. Muusikat mängin erinevates peopaikades üle terve Eesti (pubid, klubid, kõrtsid, lokaalid, erapeod, sünnipäevad, firmapeod, pulmad jne). Kõik üritused on alati teretulnud!

Samuti leiame teie sündmustele proffesionaalsed ja kogenud õhtujuhid. Hea õhtujuht on vahest parem investeering kui keskpärane bänd!
Küsige personaalset pakkumist juba täna! Anname endast parima, et pakkuda just Teile ja Teie soovidele vastav lahendus.

Võtke meiega julgelt ühendust!

Helisalvestusstuudio teenused

Kui teil on plaanis luua ja salvestada muusikat, tellida fonogramm, remix või viia ellu mõni muu põnev muusikaline projekt siis võtke meiega kindlasti ühendust. Aitame teie ideed ellu viia! Crowey on produtsendi tööd teinud juba üle 10 aasta ning selle ajajooksul on koostööd tehtud paljude tuntud Eesti artistide- ja muusikutega.

Omame korraliku ja hubast kodustuudiot kus on kõik võimalused muusikaliste ideede teostamiseks!

Saame teile pakkuda fonogramme, remixe, vokaali- ja instrumentide salvestust, reklaamklippide valmistamist,  ja palju muud põnevat. Koostöös partneritega pakume ka kvaliteetset mixing- ja mastering teenust.

  • Fonogrammide- ja remixide hinnad alates 100.-€
  • Helisalvestusstuudio teenused (sh lindistus ja salvestus) 40 eurot /tund

Iga projekt on erinev ning vajab erinevat lähenemist ja ettevalmistust. Hinnas saame kokkuleppida peale seda, kui oleme ära kuulanud teie soovid, mõtted ja ideed.

Heli- ja valgustehnika rent

Pakume heli- ja valgustehnikat ning terviklahendusi Teie kontserdile, üritusele, peole, sünnipäevale jne. Koostöös partneritega saame pakkuda kõike vajaminevat Teie peo või ürituse läbiviimiseks. Küsige oma soovidele vastavat pakkumist juba täna! Aitame Sul organiseerida ürituse, millega jäävad rahule nii Sina ise, kui ka Sinu külalised! Pakume ka heli- ja valgustehniku teenust ning järelvalvet.

Batuutide rent ja müük

Meie missiooniks on klientidele meeldejäävate ja lõbusate elamuste pakkumine. Pakume oma klientidele võimalust rentida erinevateks üritusteks ja tähtpäevadeks batuute (sünnipäevad, lastepeod, era- ja firmapeod, väliüritused, festivalid, kontserdid jne). Meil on Järvamaa ja Kesk-Eesti suurim atraktsioonide rendipunkt ning me täiendame igal aastal oma tootevalikut.

Kõik meie batuudid on terved, vastavad kehtestatud nõuetele ja on hoolikalt peale iga kasutust puhastatud. Amortiseerunud batuute me välja ei rendi.

Meie tootevalikust leiab nii suured kui ka väiksemad batuudid. Suuremad batuudid sobivad hästi suurüritustele kui ka suuremasse koduhoovi. Väiksemad batuudid sobivad hästi kodukasutuseks, näiteks laste sünnipäevadele ja teistele üritustele.

Meie batuudid on kvaliteetsed ja vastupidavad ning mahuvad üldjuhul igasse koduaeda ja nende ülespanek võtab vaid mõne hetke. Täispuhutavad batuudid on õige kasutamise korral väga ohutud ja suurt rõõmu pakkuvad!

Samuti pakume ka erinevaid atraktsioone- ja batuute müügiks. Meie tootevalikust leiab suuremaid ja väiksemaid pvc õhkbatuute, kui ka kodukasutuseks mõeldud kergbatuute. Tootjate laos on tuhendeid erinevaid batuute- ja atraktsioon (Minions, Käsnakalle, Mickey, Peppa pig, Masha ja karu, Käpa patrull, Kalapoeg nemo, Lumekuninganna, Rapuntsel, Printsessi ja draakoni lossid jpm).

Küsige pakkumist juba täna, leiame just Teile ja Teie lastele parima lahenduse!

Peotarbed ja inventar

Pakume oma klientidele müügiks erinevaid peotarbeid, peoinventari- ja mööblit, karnevali- ja pilakaupa, pop-up telke, peotelke ning palju muud põnevat. Juba lähitulevikus soovime pakkuda ka pop-up telkide, peo telkide ja õllemööbli renti.

Pop up telk/easy up telk sobib hästi kasutamiseks väikese müügitelgina laatadel ja väliüritustel. Suuremad PVC aia- ja peotelgid sobivad hästi suuremate ürituste läbiviimiseks.

Meie tootevalikus on ainult proffesionaalsed, tugevad ja kvaliteetsed tooted.

Võtke meiega julgelt ühendust ning leiame just Teile ja Teie soovidele vastavad lahendused.

Näomaalingud Lastele

Meie käest on võimalik tellida sünnipäevadele ja üritustele näomaalingud ning glitter tattood.

Kasutame ohutuid ning kvaliteetseid näomaalingu värve.

NÄOMAALINGUTE HINNAKIRI:

1h/50.-€
1,5h/60.-€

Iga järgnev tund 30.-€

Lisandub transpordi hind mõistlikus suuruses!

Lisainfo ja broneerimine: info@crowey.ee